כאשר שוקלים לבחור ריהוט גן יוקרתי  או ריהוט לחצר, זה חשוב לזכור שיהיו זמנים שהריהוט יישאר בחוץ לכל מזג האוויר, זה יהיה חייב לעמוד בשינויים קיצוניים של טמפרטורות. זה אולי יראה שכל הריהוט בחוץ עוצב כדי לעמוד בכך אבל לצערנו זה לא התרחיש.
קנייה של ריהוט גן יוקרתי זול זו הבחירה הכי יקרה! זה יהיה חייב להיות מוחלף לעיתים קרובות!
הפתגם הספציפי מתרחש גם לעיתים קרובות, "אתה מקבל מה שאתה משלם עבורו".לאחר שקבענו כי אינדיבידואלים לא מתכננים לקנות את הטוב ביותר שהם יכולים לרכוש,
מה הדבר הבא שאנחנו צריכים לעשות? השלב הראשון יהיה להחליט בדיוק איזה ריהוט למרפסת ולגינה אנחנו מעדיפים. ניתן להפריד זאת לשתי קבוצות:ריהוט עשוי ממתכת וריהוט עשוי מעץ קשה.

 

ריהוט גן עשוי ממתכת.

כאשר מזמינים ריהוט עשוי ממתכת, אתם תרצו שהוא יחזיק מעמד, אתם בהחלט צריכים להחליט
על מתכת לגן ומדידות המופקות מאלומיניום בלבד. הסיבה העיקרית אף על פי כן הוא הנטייה של אלומיניום להחליד, דבר המתרחש בכל תנאי האקלים.
מהרגע שהוחלט על אלומיניום, אתם חייבים האם לבחור במה שנקרא "עופרת אלומיניום", אשר לעיתים הן מוצקות מתוך מבנה של אלומיניום אשר נכנסות באופן מושלם לתוך תבנית.
או שיש לבחור ב "אלומיניום ממוסגר", שהוא קל יותר ובדרך כלל די עמיד. אז במקרה הנ"ל הבחירה היא תמיד מתכת עבור הריהוט לגן, בחירה של כל סוג שהוא של אלומיניום איכותי עבור הריהוט בחוץ, אתם תקבלו הרבה שימושים מתוך הרכישה.

ריהוט גן יוקרתי עשוי מעץ קשה

זה באמת המועדף עלי. מפני שאין שתי חתיכות שנראות "בדיוק" אותו הדבר.
ההבדלי התבואה גורמים לכל חתיכת להיות ייחודית. זה ייקח ספר שלם לרשום כדי לכסות
את כל "ריהוט העץ לגינה" כי יש כל כך הרבה אפשרויות.

למרות זאת, לאחר שמוכרים את המתכת והריהוט לגן, הבחירה שלי מצטמצמת עד לכדי סוג בלעדי שהוא בהחלט "ריהוט גן מעץ טיק".

הסיבה עבור דבר אחר פשוט היא שזה לא מצריך את הטוב ביותר כדי להתמודד עם תנאי מזג אוויר שונים, כמו שלעיתים קרובות גשום בעונת הקיץ בלונדון.

זה יכול להיות גם במחיר גבוהה יותר עבור רוב הסוגים האחרים של העצים, קשה מאוד להרוס את זה ובסופו של דבר זה יכול לשרוד הרבה מאוד שנים עם (או ללא) טיפול כלשהו, כך באמת שזה מצדיק את המחיר הגבוה יותר. טיק לעיתים קרובים הוא מוצר טבעי שהעץ יגדל באופן איטי ברצפת העץ. אז אם אתם מחפשים להשיג, תהיו בטוחים שאתם מחפשים אחר ספק שיש לו חצר וריהוט לגינה שבעל מבנה שעשוי ממטע שגדל מסוג טיק.

התעשייה מחדשת את המשאבים שלה ולא באופן פשוט מתוך היער שעלול להיהרס כתוצאה של בירוא יערות. סוג טיק איכותי לריהוט הגינה יכול להחזיק מעמד כ 20-25 שנים, בנוסף להיותו מושווה לריענון של המחשב ולעומת העלות זו יכולה להיות השקעה מצוינת עבור הכסף.

 

ריהוט גן יוקרתי

 

אתם יכולים ליצור אזור מגורים מפואר בחוץ שיפתה אתכם לבלות הרבה רגעים מרגיעים שם. ישנן חתיכות של יוקרה בריהוט לגן שהן פשוט נוחות, אפילו יותר מתוך הריהוט שבפנים הבית. אתם יכולים ליצור מקום מפלט במרפסת, במשטח העץ או בכל אזור הגינה.

לפני שאתם רוכשים ריהוט לחלק הפנימי של הבית, תיקחו מעט זמן להרהר על המיקום שלו וכמו כן כמה זה יענה על הצרכים שלכם. אתם צריכים לעשות אותו הדבר כאשר אתם מעצבים את אזור .המגורים החיצוני. אתם תרצו לבחור צבעים ומרקמים אשר תמצאו כיוקרתיים ומרגיעים

אפשרות עיצוב אחת כוללת אחת  מקבוצות רבות של ספות העמידות במזגי אוויר. אתם יכולים לרכוש שולחנות קפה ושולחנות קטנים ואביזרים מתאימים כדי להשלים את הקבוצה. סט של ריהוט גן יוקרתי עשוי מנצרים או קש יכול ליצור אווירת מפלט על אי בתוך הגינה שלכם או המרפסת. יכול להיות שתעדיפו את היוקרה של הריהוט הטיק בהגדרות החצר שלכם. כרכרה בסגנון האדירונדק מעץ טיק היא הזמנה להרפיה שכל אחד ימצא את זה קשה לעמוד בפניה.

כרכרה כפולה גג עשוי מחופה ובסיס שמסתובב יכולים להיות מקום מושלם להעביר ערב קיץ רומנטי עם אדם מיוחד מחייכם. ספת קש יוקרתית יכולה להיות תוספת מצוינת לגינה שלכם או למרפסת. זה יהיה מקום אידיאלי להתכרבל עם ספר טוב או להיכנע לרצון לישון.

תוכלו לעצב את החלל החיצוני כך שזה ישרת כמקום מפלט מרגיע עבורכם ועבור המשפחה שלכם
או במובן מסוים יספק שפע של מקומות ישיבה עבור אירוח של חברים. עם מעט יצירתיות אתם יכולים לעצב חלל שיענה גם על הצרכים האישיים וגם על הצרכים הציבוריים. תוכלו להכליל כיסאות טרקלין ודרגשים בקבוצת הרהיטים שלכם שיהיה ניתן להעבירם בקלות לאזור יותר מבודד בתוך הגינה לרגעים שאתם מחפשים בידוד.

אתם יכולים לסעוד בתוך באופן יוקרתי בחוץ עם תוספת של סט פינת אוכל של טיק בתוך הגינה שלכם או במרפסת. אפשרות נוספת לריהוט לסעודה בחוץ הוא פינת אוכל בסגנון איטלקי שעשוי מאלומיניום שמכוסה בקש. תוכלו למצוא בקלות כריות להוסיף לנוחות של הכיסאות שתבחרו.

כאשר אתם יוצרים לעצמכם מקום מפלט חיצוני, אולי תרצו להכליל שטיח וכמה גופי תאורה אטרקטיביים בעיצוב שלכם שייתן לגינה את המגע המיוחד שיהפוך אותו להרבה יותר מהנה לבלות בו את הזמן.